20:02 • Saturday, September 26

Warsaw

Mazowieckie, Poland

13 °C

Hiss olunur 13°

Qismən buludlu

2 km/h ↖ SE
78 % Rütubət
0 % Yağıntı
0 UV indeksi
1011 hPa
10 km

Seçilmiş məkanlar

Bu məkanı seçilmişlərə əlavə etmək üçün 🤍 düyməsinə toxunun

Dəqiqəlik proqnoz

Növbəti 60 dəqiqə
İndi 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:03 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:04 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:05 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:06 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:07 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:08 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:09 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:10 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:11 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:12 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:13 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:14 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:15 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:16 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:17 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:18 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:19 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:20 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:21 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:22 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:23 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:24 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:25 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:26 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:27 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:28 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:29 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:30 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:31 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:32 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:33 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:34 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:35 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:36 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:37 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:38 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:39 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:40 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:41 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:42 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:43 13° Qismən buludlu ↖ 2
20:44 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:45 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:46 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:47 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:48 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:49 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:50 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:51 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:52 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:53 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:54 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:55 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:56 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:57 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:58 13° Əsasən buludlu ↖ 2
20:59 13° Əsasən buludlu ↖ 2
21:00 13° Əsasən buludlu ↖ 2
21:01 13° Əsasən buludlu ↖ 2

Yağıntı proqnozu

-60 min / +60 min
Yüklənir…
-60m-30mİndi+30m+60m
0.5 0.3 0
0.5 0.3 0
Yağış Qar mm/h

Saatlıq proqnoz

Növbəti 48 saat
İndi 13° Qismən buludlu ↖ 2
21:00 12° Tam buludlu ↑ 1
22:00 11° Əsasən aydın ↑ 1
23:00 11° Tam buludlu ↑ 1
00:00 11° Tam buludlu ↑ 1
01:00 11° Əsasən aydın ↑ 1
02:00 10° Qismən buludlu ↖ 1
03:00 9° Qismən buludlu ↑ 1
04:00 9° Aydın ↑ 1
05:00 8° Aydın ↖ 0
06:00 8° Aydın ↖ 1
07:00 8° Aydın ↖ 1
08:00 10° Aydın ↖ 1
09:00 13° Aydın ← 1
10:00 15° Aydın ← 1
11:00 17° Aydın ← 1
12:00 18° Aydın ↖ 1
13:00 18° Aydın ← 1
14:00 19° Əsasən aydın ← 1
15:00 19° Əsasən aydın ← 1
16:00 19° Əsasən aydın ← 1
17:00 19° Əsasən aydın ← 1
18:00 17° Əsasən aydın ← 1
19:00 15° Əsasən aydın ← 2
20:00 15° Aydın ← 3
21:00 14° Aydın ← 2
22:00 13° Aydın ← 2
23:00 12° Aydın ↖ 2
00:00 12° Aydın ↖ 2
01:00 11° Aydın ↖ 2
02:00 11° Aydın ↖ 2
03:00 10° Aydın ↖ 2
04:00 10° Aydın ↖ 2
05:00 10° Aydın ↖ 2
06:00 9° Aydın ↖ 2
07:00 9° Aydın ↖ 2
08:00 10° Aydın ↖ 2
09:00 12° Aydın ↖ 2
10:00 14° Aydın ↖ 2
11:00 17° Aydın ↖ 2
12:00 18° Aydın ↖ 2
13:00 19° Aydın ↖ 3
14:00 19° Aydın ↖ 3
15:00 19° Aydın ↖ 3
16:00 19° Aydın ↖ 3
17:00 18° Aydın ↖ 2
18:00 17° Aydın ← 1
19:00 15° Aydın ← 2
20:00 15° Aydın ↖ 3
21:00 14° Aydın ↖ 2
22:00 13° Aydın ↖ 2
23:00 13° Aydın ↖ 2
00:00 12° Aydın ↖ 3
01:00 12° Aydın ↖ 3
02:00 11° Aydın ↖ 3
03:00 11° Aydın ↖ 3
04:00 10° Aydın ↖ 3
05:00 10° Aydın ↖ 3
06:00 10° Əsasən aydın ↖ 3
07:00 10° Qismən buludlu ↖ 3
08:00 11° Aydın ↖ 3
09:00 12° Əsasən aydın ↖ 2
10:00 15° Əsasən aydın ↖ 2
11:00 17° Aydın ↖ 2
12:00 18° Əsasən aydın ↖ 3
13:00 19° Əsasən aydın ↖ 4
14:00 20° Əsasən aydın ↖ 4
15:00 20° Qismən buludlu ↖ 3
16:00 20° Qismən buludlu ↖ 3
17:00 19° Qismən buludlu ↖ 2
18:00 17° Qismən buludlu ↖ 2
19:00 15° Qismən buludlu ↖ 2
20:00 14° Qismən buludlu ↖ 3
21:00 14° Qismən buludlu ↖ 3
22:00 13° Qismən buludlu ↖ 3
23:00 12° Tam buludlu ↖ 3
00:00 12° Qismən buludlu ↖ 2
01:00 11° Qismən buludlu ↖ 3
02:00 11° Əsasən aydın ↖ 3
03:00 11° Əsasən aydın ↖ 3
04:00 10° Aydın ↖ 3
05:00 10° Aydın ↖ 3
06:00 10° Aydın ↖ 3
07:00 11° Aydın ↖ 3
08:00 11° Aydın ↖ 3
09:00 11° Aydın ↖ 3
10:00 16° Əsasən aydın ↖ 3
11:00 16° Əsasən aydın ↖ 3
12:00 16° Əsasən aydın ↖ 3
13:00 19° Aydın ↖ 4
14:00 19° Aydın ↖ 4
15:00 19° Aydın ↖ 4
16:00 18° Aydın ↖ 3
17:00 18° Aydın ↖ 3
18:00 18° Aydın ↖ 3
19:00 14° Aydın ← 3
20:00 14° Aydın ← 3
21:00 14° Aydın ← 3
22:00 12° Aydın ↖ 3
23:00 12° Aydın ↖ 3
00:00 12° Aydın ↖ 3
01:00 10° Aydın ↖ 3
02:00 10° Aydın ↖ 3
03:00 10° Aydın ↖ 3
04:00 9° Əsasən buludlu ↖ 3

Günün məsləhətləri

Paltaryuyanın qurudulması
—
Avtomobil yuyulması
—
Ulduzlara baxış
—
Biometeorologiya
—
Bu gün vs Sabah
—

5 günlük proqnoz

Detallar üçün toxunun
Bu gün sen 26
Tam buludlu / Qismən buludlu
16° 8°
↗ 3
▼
🌅 Səhər
13°
Əsasən buludlu / çiskin / Tam buludlu / Yağış
Hiss olunur 13° ↗ 3 km/h 5%
☀️ Günorta
16°
Tam buludlu / Qismən buludlu
Hiss olunur 16° ↗ 3 km/h
🌆 Axşam
13°
Tam buludlu / Aydın / Qismən buludlu
Hiss olunur 13° ↑ 2 km/h
🌙 Gecə
10°
Qismən buludlu / Tam buludlu / Aydın
Hiss olunur 10° ↖ 1 km/h
Dövr kartları hər zaman pəncərəsində gözlənilən ən təsirli şəraiti ümumiləşdirir (yalnız bir konkret saatı deyil). Pəncərə ərzində istənilən vaxt yağış ehtimalı varsa, arada açıq fasilələr olsa belə, ikon yağışı göstərə bilər.
Hiss olunur 8° - 16°
Külək 3 km/h SW ↗
Külək şiddəti 7 km/h
UV indeksi 2
Yağıntı 0.1 mm (0%)
Rütubət 82%
Günəşin doğuşu 06:28
Günəşin batışı 18:26
📝

Sabah sen 27
Qismən buludlu / Aydın
19° 8°
↖ 3
▼
🌅 Səhər
12°
Aydın
Hiss olunur 12° ← 1 km/h
☀️ Günorta
19°
Əsasən aydın / Aydın / Qismən buludlu
Hiss olunur 19° ← 1 km/h
🌆 Axşam
14°
Əsasən aydın / Qismən buludlu / Aydın
Hiss olunur 14° ↖ 3 km/h
🌙 Gecə
11°
Aydın
Hiss olunur 11° ↖ 2 km/h
Dövr kartları hər zaman pəncərəsində gözlənilən ən təsirli şəraiti ümumiləşdirir (yalnız bir konkret saatı deyil). Pəncərə ərzində istənilən vaxt yağış ehtimalı varsa, arada açıq fasilələr olsa belə, ikon yağışı göstərə bilər.
Hiss olunur 8° - 19°
Külək 3 km/h SE ↖
Külək şiddəti 5 km/h
UV indeksi 3
Yağıntı 0 mm (0%)
Rütubət 80%
Günəşin doğuşu 06:29
Günəşin batışı 18:24
📝

Bazar ertəsi sen 28
Aydın
19° 9°
↖ 3
▼
🌅 Səhər
12°
Aydın
Hiss olunur 12° ↖ 2 km/h
☀️ Günorta
19°
Aydın
Hiss olunur 19° ↖ 3 km/h
🌆 Axşam
14°
Aydın
Hiss olunur 14° ↖ 3 km/h
🌙 Gecə
11°
Aydın
Hiss olunur 11° ↖ 3 km/h
Dövr kartları hər zaman pəncərəsində gözlənilən ən təsirli şəraiti ümumiləşdirir (yalnız bir konkret saatı deyil). Pəncərə ərzində istənilən vaxt yağış ehtimalı varsa, arada açıq fasilələr olsa belə, ikon yağışı göstərə bilər.
Hiss olunur 9° - 19°
Külək 3 km/h SE ↖
Külək şiddəti 7 km/h
UV indeksi 3
Yağıntı 0 mm (0%)
Rütubət 77%
Günəşin doğuşu 06:31
Günəşin batışı 18:21
📝

Çərşənbə axşamı sen 29
Aydın / Qismən buludlu
20° 10°
↖ 4
▼
🌅 Səhər
12°
Əsasən aydın / Qismən buludlu / Aydın
Hiss olunur 12° ↖ 3 km/h
☀️ Günorta
19°
Qismən buludlu
Hiss olunur 19° ↖ 4 km/h
🌆 Axşam
14°
Qismən buludlu / Tam buludlu
Hiss olunur 14° ↖ 3 km/h
🌙 Gecə
11°
Qismən buludlu / Aydın
Hiss olunur 11° ↖ 3 km/h
Dövr kartları hər zaman pəncərəsində gözlənilən ən təsirli şəraiti ümumiləşdirir (yalnız bir konkret saatı deyil). Pəncərə ərzində istənilən vaxt yağış ehtimalı varsa, arada açıq fasilələr olsa belə, ikon yağışı göstərə bilər.
Hiss olunur 10° - 20°
Külək 4 km/h SE ↖
Külək şiddəti 9 km/h
UV indeksi 3
Yağıntı 0 mm (0%)
Rütubət 76%
Günəşin doğuşu 06:33
Günəşin batışı 18:19
📝

Çərşənbə sen 30
Qismən buludlu / Aydın
19° 9°
↖ 4
▼
🌅 Səhər
12°
Əsasən aydın / Aydın / Qismən buludlu
Hiss olunur 12° ↖ 3 km/h
☀️ Günorta
18°
Aydın / Qismən buludlu
Hiss olunur 18° ↖ 4 km/h
🌆 Axşam
14°
Aydın
Hiss olunur 14° ↖ 3 km/h
🌙 Gecə
10°
Aydın / Tam buludlu
Hiss olunur 10° ↖ 3 km/h
Dövr kartları hər zaman pəncərəsində gözlənilən ən təsirli şəraiti ümumiləşdirir (yalnız bir konkret saatı deyil). Pəncərə ərzində istənilən vaxt yağış ehtimalı varsa, arada açıq fasilələr olsa belə, ikon yağışı göstərə bilər.
Hiss olunur 9° - 19°
Külək 4 km/h SE ↖
Külək şiddəti 9 km/h
UV indeksi 3
Yağıntı 0 mm (0%)
Rütubət 76%
Günəşin doğuşu 06:34
Günəşin batışı 18:17
📝

Hava xəritəsi

Layları dəyişmək üçün tablara toxunun

Meteogram

Günəş və Ay

☀️ Günəş

Üfüqdən aşağıda
Doğuş06:28 Batış18:25
Günün uzunluğu: 11h 56m
✨İlk işıq04:33
🌄Sübh05:54
🌅Günəşin doğuşu06:28
🔆Günəş günortası12:27
🌇Günəşin batışı18:25
🌆Alacakaranlıq18:59
🌌Son işıq20:19
📸Qızıl saat06:07–07:13·17:40–18:45
🌃Mavi saat05:54–06:07·18:45–18:59

🌕Ay

🌕
🌙 Doğuş 18:35
🌑 Batış 07:00
Dolunay • 99% İşıqlanma
Powered by Sunrise-Sunset.org

Main statistics

🗓️ WeekdayŞənbə
🕒 Local time20:02:51
📅 Day of year269 / 365
📊 Year progress73.7%
🌇 Day ends in3h 57m
🎆 Days to year end97
🍂 SeasonAutumn
⏳ Season ends in87 days

🌗 Günün uzunluğu

☀️ Longer than shortest day—
🌑 Shorter than longest day—

🌙 Ay

🌒 Moon cycle day15,91 / 29,53
🌑 Moon cycle remaining14 d 15 h 0 min

Hava keyfiyyəti

-- US AQI
No data
PM2.5
—
PM10
—
O₃
—
NO₂
—

Havanı müqayisə et

Havanı digər tətbiqlərlə müqayisə edin

Weather Apps

Weather Maps

Weather Now

Other Apps

Health & activity